16.8 C
Скопје
16:06 - 27 февруари, 2024

Ознака : датумот

Филм и ТВ

„No Time To Die“ – Поради коронавирусот одложен датумот на премиерата

Еспресо
Новиот филм за Џејмс Бонд , „No Time To Die“ требаше да започне со прикажување во кината во Велика Британија на 2 април. Меѓутоа, потврдено...