11.8 C
Скопје
00:52 - 15 април, 2024

(Фото) Ќерката на Џеј го покажа стомакот во тесен црвен фустан: Блеска во бременоста

Ќерката на починатиот пејач Џеј Рамадановски, Марија, неодамна откри дека е бремена.

Таа до неодамна ја криеше бременоста од јавноста, а дури кога го дознале полот на бебето, Марија и нејзиниот сопруг објавија дека семејството ќе стане побогато за уште еден член.

Марија сега се огласи со нова објава на својот инстаграм-профил.

Таа позираше во тесен црвен фустан кој го истакна нејзиниот стомак.

Нејзината објава предизвика внимание, додека под фотографијаат се нижат бројни пофални коментари.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....