ВИДЕО: Гавазова не престанува да изненадува: И овојпат танцува провокативно, но тоа што носи на себе е …

Познатата пејачка Сузана Гавазова речиси секој втор ден на социјалните мрежи објавува провокативни видеоснимки и со тоа го привлекува вниманието на јавноста.

И овојпат таа танцува во домашна атмосфера, каде најверојатно снимателот е нејзиниот сопруг Јасмин.

Гавазова се „вртка“ пред камерата, се симнува, заведува, а комбинацијата на облека што ја носи е нешто за кое треба да се дискутира, но тоа во некоја друга прилика…

Погледнете го жешкиот танц на Гавазова:

Слични објави

Го замени Бредли Купер за него: Ирина ужива во друштвото на овој маж! (ФОТО)

Igor

Меки и сочни: Тулумби без пржење, туку во рерна

Igor

Нема турнеја за 2020 година: Откажан концертот на „Пласибо“ во Скопје

Еспресо

Ова никој не го очекуваше: Марија Шерифовиќ го грабна за врат и го бакна во уста (ВИДЕО)

Igor

Рецепт со кој ја отвораме сезоната за топло чоколадо

Igor

Мегзит стапува на сила на 31 март – Што по овој датум го очекува малиот Арчи?

Еспресо

Остави Коментар

дванаесет + дванаесет =

Слични објави

Силвестер Сталоне запрепасти многумина со новиот изглед (ВИДЕО)

Еспресо

Речиси како Бил Гејтс: Овој актер нема да им остави богатство на децата по неговата смрт!

Еспресо

Ана Николиќ завршила во болница во Мароко

Еспресо

Последните моменти на Бојан од „Амадеус“: Лекарите се собрале околу неговиот кревет, пуштиле песна од бендот и запеале!

Еспресо

Ова се безнадежните романтичари во Зодијакот!

Еспресо

Заедно 23 години: Силвестер Сталоне и Џенифер Флавин ја прославија годишнината од бракот

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian