ФОТО: Лила Филиповска на ручек во скопската ЗОО и тоа погледнете со кого!

Познатата водителка и инфлуенсерка Лила Филиповска е чест посетител на скопската Зоолошка градина, бидејќи важи за голем љубител на животните кои живеат таму.

Таа и овојпат беше во посета на нејзините пријатели, но ручекот се реши да го сподели само со жирафата.

На нивното мени беше блага крофна и кроасан…

Како изгледа тоа, погледнете од фотката подолу:

Слични објави

30 трикови кои на секоја жена ќе и го променат животот (ВИДЕО)

Igor

ЕВРОВИЗИЈА 2019: Вулверин од Финска, „Фроузен“ на дрога, секти, садо-мазо од најлошиот кошмар!

Igor

Елена Велевска провоцира со жешки фотографии како никогаш досега! (ФОТО)

Васко Спасоски

Сите зборат дека Северина не се менува, а ваква не би ја препознале! Исплива фотка од почетокот на нејзината кариера (ФОТО)

Igor

Леонардо на снимањето на „Once Upon A Time In Hollywood” имал сосема неочекувани барања

Igor

ЏОРЏ КЛУНИ воодушевен од своите преслатки БЛИЗНАЦИ: На само 2 години знаат нешто што јас се уште не сум го научил

Igor

Остави Коментар

14 − 12 =

Слични објави

„Злобничка“ во жешко издание: Познатата актерка се соблече скроз гола и ја покажа тетоважата над задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Познатиот водител ХИВ-позитивен: Мислел дека има грип, а кога отишол во болница му се урнал светот

Igor

НОВ ИМИЏ: Емина Јаховиќ непрепознатлива (ФОТО)

Igor

Се топат во уста – Американски палачинки со јаболка и цимет

Igor

Ќерката на Масимо Савиќ направи тетоважа која ја посвети на земјотресот во Загреб

Еспресо

САКАЛА ДА МУ РОДИ ПЕТ ДЕЦА: За него велат дека е најголемата љубов на Карлеуша

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian