Ознака : ЗОО

Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО: Лила Филиповска на ручек во скопската ЗОО и тоа погледнете со кого!

Васко Спасоски
Познатата водителка и инфлуенсерка Лила Филиповска е чест посетител на скопската Зоолошка градина, бидејќи важи за голем љубител на животните кои живеат таму. Таа и...
Наши Фаци Слајдер Сцена

Лила ги научи слониците Дуња и Даела од скопската ЗОО како да позираат! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата водителка Лила Филиповска вчера на своите социјални мрежи сподели интересни фотографии направени во скопската зоолошка градина. Таа ги посети речиси сите живеалиште на животните,...