Згодната Џорџина покажа како се танцува – Роналдо е вистински среќник! (ВИДЕО)

Обожавателите ја опсипаа со коментари, некои поради нејзиниот изглед, а некои поради вештините за танцување…

Додека Кристијано Роналдо се поти на теренот во дресот на Јувентус, неговата речиси 10 години помлада девојка Џорџина Родригез сака да танцува, особено салса.

На видеото кое исплива на Јутјуб, Шпанката заносно танцува во сиви тренерки и високи потпетици.

Обожавателите ја опсипаа со коментари, некои поради нејзиниот изглед, а некои поради вештините за танцување…

View this post on Instagram

🧜🏽‍♀️ @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Инаку, Џорџина танцува салса во училиштето за танци во Торино „Scuola di Ballo Sampaoli”.

Слични објави

САМО ПАДНАЛА И ПОЧИНАЛА: Поранешната плејбој-зајачица направила ЕДНА ГРЕШКА која ја чинеше живот!

Igor

На принцот Хари не му е лесно: Мајката на Меган е главна во нивното семејство!

Васко Спасоски

Лејди Гага се соблече гола, но со причина! (ФОТО)

Васко Спасоски

Партнерот ве изневерил? Еве како да го завртите тоа во ваша корист!

Еспресо

Голата Марија покриена со 4.500 кристали (ФОТО)

Igor

СЕ ШУШКА: Меган Маркл веќе се породила?

Igor

Остави Коментар

Осумнаесет + 6 =

Слични објави

Излезе од психијатрија: Популарната ѕвезда никогаш не изгледала полошо

Igor

Бела Хадид закопчана до врат, но сепак успеа да ја „запали“ јавноста! (ФОТО)

Igor

Пензионерка (80) јавно го опишува првиот секс со својот 35-годишен дечко: Утредента не можев да се движам! (ВИДЕО)

Еспресо

ИМ СЕ ВРАТИ НА ПОРОЦИТЕ: Ѕвездата од „Мелроуз плејс“ повторно во болница

Igor

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за пејачката Симона Попоска: Обожавам да ме чешкаат (ФОТО)

Igor

Д-р Митов за „Слободен печат“: Kако и што да јадете за празниците без да се прејадете

Igor