Жешко лето: Марјана Станојковска се „брчка“ во луксузен базен (ВИДЕО)

Лето е ѝ за познатата водителка Марјана Станојковска, но за жал како и сите други, така и таа, на овие пеколни горештини ќе мора да се прилагоди на условите.

Наместо грчкото крајбежје каде што Станојковска летува последниве неколку години откако е во врска со поранешниот кошаркар Петар Наумовски, ова лето таа ќе мора да се задоволи и со базен.

Фото: Инстаграм

Таа веќе некое време на своите социјални мрежи споделува фотографии на кои позира во најразлични бикини, а денеска атрактивната водителка објави и видео како се „брчка“ на луксузнот базен.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

💦☀️ @sarafashionofficial #sf #sfswimwear #bikini #swimsuits #poolparty #poolday #pooltime

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Слични објави

Најчудниот холивудски пар: Рајан Гослинг и Ева Мендез немаат дадилки, не сакаат внимание и никаде не се појавуваат заедно!

Еспресо

НЕ МУ ДОАЃА ПАМЕТ: Дарко Лазиќ се враќа на старите навики

Igor

Хороскопски знак кој е роден оптимист – Дали сте тоа Вие?

Igor

Шон Мендес ги згрози обожавателките со својата нехигиенска навика

Igor

Зошто имате подочници и кога не сте уморни?

Igor

ГЛАСНИ ИЛИ ТИВКИ ВО КРЕВЕТ: Конечно момците го кажаа своето!

Igor

Остави Коментар

19 − 3 =

Слични објави

Шварценегер стана РАПЕР!

Igor

Антониа Гиговска целата во солзи призна: „Крива сум и малку ми е“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Нов гаф во кралското семејство: Официјалната интернет страница се претвори во страница за возрасни (ФОТО)

Еспресо

Рита Ора ги разлути фановите со новата колекција: Сакаш публицитет во време на пандемија! (ФОТО)

Еспресо

После турбулентниот период конечно ја пронајде среќата: Деми Ловато се вери со своето момче! (ФОТО)

Еспресо

200 ЖЕНИ ВЕРУВАЛЕ ДЕКА СЕ ВО ВРСКА СО НЕГО: Познат Хрват жртва на кражба на идентитет

Igor