14.8 C
Скопје
10:20 - 28 февруари, 2024

Ознака : лазар ристовски

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Лазар Ристовски првпат го прослави Денот на вљубените со 39 години помладата девојка: Ти си мој чекор и блуд!

Еспресо
Лазар Ристовски годинава го прославува Денот на вљубените со својата нова девојка Аница Лазиќ, која е 39 години помлада од него. Популарниот актер во оваа...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Каква трансформација на поранешната сопруга на Лазар Ристовски! Даница изгледа 10 години помладо

Еспресо
Поранешната сопруга на српскиот актер Лазар Ристовски, Даница, ужива откако беше финализиран разводот. Додека нејзиниот поранешен сопруг е во врска со 39 години помладата Аница...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Девојката на Лазар Ристовски направи „генерална проба“ за свадбата: На бал во фустан налик на венчаница

Еспресо
Актерката Аница Лазиќ, девојката на познатиот глумец Лазар Ристовски, се појави на традиционалниот бал во Виена, рака под рака со него. Нејзиниот изглед предизвика бројни...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Карлеуша ќе глуми во хит серија со Лазар Ристовски? Има коментар и од познатиот актер

Еспресо
Пејачката Јелена Карлеуша има шанса да се најде на филмското платно. Оваа година дефинитивно ќе биде година на Јелена, бидејќи таа доби шанса да го...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Паднаа страсни бакнежи: Лазар Ристовски на романтична прошетка со 39 години помладата девојка

Еспресо
Познатиот актер Лазар Ристовски по разводот со долгогодишната партнерка Даница, стапи во врска со 39 години помладата Аница Лазиќ. Оваа разлика во годините ја шокираше...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Прослава кај Лазар Ристовски и неговата 39 години помлада девојка: Аница блесна во тесен мини фустан

Еспресо
Партнерката на српскиот актер Лазар Ристовски, актерката Аница Лазиќ денеска слави роденден. Во оваа прекрасна прилика таа се огласи на социјалната мрежа Инстаграм и на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лазар Ристовски позира угол гол: Младата партнерка го ослободи

Еспресо
Ристовски на Инстаграм сподели фотографија на која позира угол гол. Многумина забележаа дека се ослободи и почна да го покажува своето тело откако е со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лазар Ристовски за првпат се појави во јавност со 39 години помладата девојка: Не се одделуваат еден од друг

Еспресо
Откако се дозна за љубовната врска помеѓу Лазар Ристовски и Аница Лазиќ, не престануваат да се зборува и пишува за нив. Неодамна популарниот актер Лазар Ристовски и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лазар Ристовски сосема гол во новата серија: Актерот го покажа телото на 71 година

Еспресо
Српскиот актер Лазар Ристовски (71) заедно со поранешната сопруга Даница и синовите Петар и Јован вчера присуствувале на прес-конференција по повод почетокот на емитувањето на...
Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Девојката на Лазар Ристовски покажа каква домаќинка е: Еден детаљ го привлече вниманието

Еспресо
За љубовта на српскиот актер Лазар Ристовски и неговата 39 години помлада избраничка и колешка Аница Лазиќ не престанува да се зборува, додека таа е...