24.8 C
Скопје
12:53 - 14 април, 2024

Ознака : лазар ристовски

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лазар Ристовски позира угол гол: Младата партнерка го ослободи

Еспресо
Ристовски на Инстаграм сподели фотографија на која позира угол гол. Многумина забележаа дека се ослободи и почна да го покажува своето тело откако е со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лазар Ристовски за првпат се појави во јавност со 39 години помладата девојка: Не се одделуваат еден од друг

Еспресо
Откако се дозна за љубовната врска помеѓу Лазар Ристовски и Аница Лазиќ, не престануваат да се зборува и пишува за нив. Неодамна популарниот актер Лазар Ристовски и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лазар Ристовски сосема гол во новата серија: Актерот го покажа телото на 71 година

Еспресо
Српскиот актер Лазар Ристовски (71) заедно со поранешната сопруга Даница и синовите Петар и Јован вчера присуствувале на прес-конференција по повод почетокот на емитувањето на...
Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Девојката на Лазар Ристовски покажа каква домаќинка е: Еден детаљ го привлече вниманието

Еспресо
За љубовта на српскиот актер Лазар Ристовски и неговата 39 години помлада избраничка и колешка Аница Лазиќ не престанува да се зборува, додека таа е...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Покажа што добива: Луѓето не престануваат да ѝ испраќаат приватни пораки на 39 години помладата партнерка на Лазар Ристовски

Еспресо
Легендарниот српски актер Лазар Ристовски веќе извесно време ужива во љубовта со 39 години помладата Аница Лазиќ. Ристовски минатата недела го прослави 71- виот роденден,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото+видео) Ѕирнете во раскошната вила на Лазар Ристовски во Црна Гора: Тука ужива со младата Аница

Еспресо
Српскиот актер Лазар Ристовски по разводот со Даница Ристовски повторно ужива во љубовта со актерката и колешка Аница Лазиќ, која е 39 години помлада од...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Шпанска серија, се огласи и мајката на Аница со витешка порака за Лазар Ристовски

Еспресо
Мајката на Аница Лазиќ, избраничката на Лазар Ристовски, имаше посебна порака за актерот за неговиот 71 роденден. Познатиот српски актер Лазар Ристовски го слави својот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Ти си испратен од бог“: Аница со љубовна порака му честиташе роденден на Лазар Ристовски

Еспресо
Лазар Ристовски денеска го слави својот 71 роденден, а неговата 39 години помлада партнерка Аница Лазиќ сподели нивна заедничка фотографија на својот Инстаграм профил за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Соседите го „одврзаа јазикот“ за Лазар Ристовски и неговата помлада девојка: Што е многу, многу е…

Еспресо
Српскиот актер Лазар Ристовски неодамна ја шокираше јавноста кога по разводот со актерката Даница Ристовски, ја призна романсата со 39 години помладата Аница Лазиќ. По...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Се огласи екс сопругата на вљубениот Лазар Ристовски: „Деталите ги дознав исто кога и медиумите“

Еспресо
Актерот Лазар Ристовски повторно се најде во центарот на вниманието на јавноста кога протекоа информации дека е во емотивна врска со 39 години помлада девојка,...