11.8 C
Скопје
19:37 - 28 февруари, 2024

Ознака : аница

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Девојката на Лазар Ристовски направи „генерална проба“ за свадбата: На бал во фустан налик на венчаница

Еспресо
Актерката Аница Лазиќ, девојката на познатиот глумец Лазар Ристовски, се појави на традиционалниот бал во Виена, рака под рака со него. Нејзиниот изглед предизвика бројни...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Аница Лазиќ покажа веренички прстен, дали Лазар веќе ја запроси? „Нема пат од тело до тело, душите патуваат една кон друга“

Еспресо
За љубовта на познатиот актер Лазар Ристовски (71) и неговата емотивна партнерка и колешка Аница Лазиќ, 39 години помлада, не престанува да се зборува низ...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лазар Ристовски ги покажа мускулите и базенот во кој ужива со младата Аница: „И кралот има душа…“

Еспресо
Актерот Лазар Ристовски по разводот со Даница Ристовски повторно ужива во љубовта со актерката и колешка Аница Лазиќ, која е 39 години помлада од него....
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

Која е 39 години помладата девојка на Лазар Ристовски: Убавицата ја красат повеќе таленти

Еспресо
Лазар Ристовски призна дека е среќно вљубен во 39 години помладата колешка Аница Лазиќ. Српскиот популарен глумец Лазар Ристовски ги изненади сите кога по 42...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Соседите проговорија за врската на Лазар Ристовски и 39 години помладата Аница: Еве ги деталите

Еспресо
Српскиот глумец Лазар Ристовски не се одвојува од својата 39 години помлада девојка Аница Лазиќ, со која почнал и да живеат заедно во неговиот луксузен...