Ознака : иван

Секојдневие

Хрватот Иван направил базен во приколката од камионот – „Сакам сите да дојдат, заедно да се забавуваме“ (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Во дворот на семејството Вукоје од Хрватска овие денови навистина е весело. Иван Вукоје се сетил еден од своите девет камиони, кои ги има заедно...
Наши Фаци Сцена

Прашајте ги во живо Антониа и Иван – вечерва на Инстаграм!

Како што веќе знаете, вчера и официјално стартуваше кампањата #Бекстејџседидома! Во рамки на неа вчера гостин на Миро Кацаров му беше Жаре Бербер во лајв...
Лајфстајл Сцена

Двојка во тон: Александра Заева со своето момче во елегантна зелена комбинација (ФОТО)

Igor
Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра Заева на свада кај свои пријатели се појави во елегантен зелен фустан, во придружба на своето момче Иван Проданов....