Ознака : зелена

Сцена

Изберете бои на облеката со кои ќе го подобрите расположението

Igor
Размислете во какво расположение се разбудивте утрово, а потоа сетете се и што облековте. Сте забележале ли дека многу често избирате бои на облека според...
Лајфстајл Сцена

Двојка во тон: Александра Заева со своето момче во елегантна зелена комбинација (ФОТО)

Igor
Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра Заева на свада кај свои пријатели се појави во елегантен зелен фустан, во придружба на своето момче Иван Проданов....
Здрави навики

Зелена маска која ќе ви го освежи изгледот

Igor
Ова е рецептот за зелената маска која ќе ви го хидрира и освежи изгледот… Се што ви е потребно е копар и магдонос. Овие две...