Двојка во тон: Александра Заева со своето момче во елегантна зелена комбинација (ФОТО)

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра Заева на свада кај свои пријатели се појави во елегантен зелен фустан, во придружба на своето момче Иван Проданов.

Фустанот беше со миди должина, набран околу вратот и со ремен од истиот материјал околу половината.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Zaeva (@aleksandrazaeva) on

Таа својата модна комбинација ја надополни со црни сандали и црна торбичка.

А, нејзиното момче Иван Проданов, ја надополни Заева со костум во потемно зелена боја, па така тие двајца на свадба беа двојка во тон.

принтскрин/инстаграм

Слични објави

Била во војска, а има и свој празник: Седум работи кои не ги знаете за Ријана (ФОТО)

Igor

Ретко кој го видел ова: Кирк Даглас дели училишен прибор во 1947 година во Егејска Македонија (ФОТО)

Васко Спасоски

Избра 17 години помлад: Една од НАЈУБАВИТЕ жени на светот не крие колку е ЗАЉУБЕНА И СРЕЌНА! (ФОТО)

Igor

Се бањаа голи во кадата и добија неочекувано друштво (ВИДЕО)

Igor

Меган Фокс за злоставувањето: Имав 15 години и танцував во намокрени бикини (ВИДЕО)

Еспресо

Ужива во Хрватска: Новак Ѓоковиќ од птичја перспектива (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

единаесет + седумнаесет =

Слични објави

Најмалиот син на Лепа Брена вози „ѕвер“ од 500.000 евра! (ФОТО)

„Изгледаш неубаво“, Си се уништила“: Дуа Липа на критика на фановите (ФОТО)

Igor

ПЕЈАЧКАТА РЕДОВНА КАЈ БАЈАЧКИ: Поради црна магија ѝ се распаѓа бракот и не може да ослабне

Igor

Кои хороскопски знаци драматизираат најмногу?

Igor

Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Igor

Кои хороскопски знаци можат најдолго без секс?

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian