36.8 C
Скопје
17:24 - 18 јуни, 2024

Ознака : заева

ЛајфстајлСцена

Двојка во тон: Александра Заева со своето момче во елегантна зелена комбинација (ФОТО)

Igor
Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра Заева на свада кај свои пријатели се појави во елегантен зелен фустан, во придружба на своето момче Иван Проданов....