Tag : магдонос

Инспирација и совети

Ќе ја почувствувате за три дена: Магичната моќ на магдоносот

Еспресо
Магдоносот е растение кое го користиме како зачин и одличен сојузник е во борбата против уринарните проблеми и заболувањата на бубрезите. Но, тој има уште...
Сцена Убавина

Зелена маска која ќе ви го освежи изгледот

Igor
Ова е рецептот за зелената маска која ќе ви го хидрира и освежи изгледот… Се што ви е потребно е копар и магдонос. Овие две...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian