Ознака : седи дома

Наши Фаци Сцена

Прашајте ги во живо Антониа и Иван – вечерва на Инстаграм!

Како што веќе знаете, вчера и официјално стартуваше кампањата #Бекстејџседидома! Во рамки на неа вчера гостин на Миро Кацаров му беше Жаре Бербер во лајв...