11.8 C
Скопје
01:59 - 24 мај, 2024

Ознака : Тони

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Драгана Мирковиќ сè жртвувала заради Тони: „Дали сте свесни колку ризикував?“

еспресо
Бракот на Драгана и Тони Бијелиќ траеше повеќе од три децении, а денес целиот регион пишува за нивниот развод. За цело време Драгана успешно се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Оди, готово е!“, порача Тони: Поранешниот на Драгана Мирковиќ во необично друштво

еспресо
Пејачката Драгана Мирковиќ и бизнисменот Тони Бијелиќ се разведоа по повеќе од две децении брак. Една од најпопуларните пејачки на Балканот, Драгана Мирковиќ, стави крај...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Поранешниот сопруг на Драгана Мирковиќ лудува во Виена: Вечерни журки, пијалак и цигара

еспресо
Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ се разведуваат, а додека сите пишуваа за пропаѓањето на нивниот брак, бизнисменот неодамна се врати во Виена и престојува(ше) во...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Тони ги изненади сите со објава од замокот на Драгана Мирковиќ: Се огласи доцна навечер

еспресо
Пејачката Драгана Мирковиќ по 24 години се разведува од сопругот Тони Бијелиќ, а таа веќе ги поднела документите за развод. Драгана се огласи за разводот,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) По разводот со Драгана Мирковиќ, Тони ужива во оваа вила во Опатија: Неверојатен луксуз со волшебен поглед

еспресо
Музичката ѕвезда Драгана Мирковиќ и бизнисменот Тони Бијелиќ по 24 долги години ставија точка на бракот, за што пејачката објави во јавноста, додека тој се...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) Фросина од „Фросина“ ни го зготви највкусниот гулаш

Ј.К.Д
Го дегустиравме во гостилница „Фросина“, а ни го зготви шефот на кујната Фросина Ивановска, која заедно со сопругот Тони, се сопственици на гостилницата. Не напразно...
БалканСлајдерСцена

ФОТО: Повеќе не се кријат: Дара Бубамара се бакнува со новото момче, но фановите забележаа нешто поинтересно!

Васко Спасоски
Пејачката Дара Бубамара веќе некое време ужива во љубовна врска со доста помладо момче од неа. Неговото име е Тони, а двајата на почетокот ја...