18:18 - 20 април, 2024

Ознака : вагон

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) На неверојатниот напуштен имот на МЕДВЕДЧУК има и вагон од Ориент Експрес! Од луксузни слики до скапоцени предмети…ВРЕСОК НА ПАРИТЕ!

Еспресо
На напуштениот гигантски имот на украинскиот олигарх Виктор Медведчук, новинарите нашле и вагон од Ориент Експрес. Виктор Медведчук, тајкун и лидер на проруската опозиција во...