Ознака : мајами

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Џенифер Лопез сака да ја купи луксузната вила на Лепа Брена! (ФОТО)

Еспресо
Српските медиуми пишуваат дека агентите на Џенифер Лопез веќе подолго време се распрашуваат за луксузниот имот на Лепа Брена во Мајами. Станува збор за вила...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Заљубена до уши: Елена Ристеска објави слики со новото момче во Мајами!

Еспресо
Познатата пејачка Елена Ристеска моментално се наоѓа во Мајами од каде што објави слика и го покажа новото момче. На сликата не се гледа ликот...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Лејди Гага во танга се шеташе на тераса: Папараците имаа што да „фатат“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката Лејди Гага моментално ужива во Мајами, каде во саботата вечерта настапи на Супербол, еден од најзначајните спортски настани во Америка. Сепак, таа фановите не...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Дарко Илиевски стана татко, се роди малиот Матео во Мајами (ФОТО)

Igor
Пејачот Дарко Илиевски кој пред неколку години се пресели во далечниот Мајами, стана татко. Неговата сопруга Ивана се породи пред неколку дена и на свет...