10.8 C
Скопје
20:33 - 28 февруари, 2024

Ознака : армија

ЛајфстајлСлајдер

(ВИДЕО) ЏЕБЕН ДРОН: „БУБАЧКА“ тежи само 196 грама и е одличен за шпионажа!

М.Р.
Може да лета цели 40 минути, па дури и при ветрови посилни од 80 км на час. Британската армија започна со тестирање на мали беспилотни...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) АГНЕСА ПРАЗНИЧНИОТ ВИКЕНД ГО ПОМИНА ВО МАНАСТИР: Прекрасна природа и мир во душата!

М.Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил.   View...
Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) АГНЕСА ОРГАНЏИЕВА се пофали со ПОДАРОКОТ за 8 Март: Мини градина спакувана во една кутија!

М.Р.
Агнеса Органџиева има своја „армија“ од следбеници кои љубопитно го следат нејзиното секојдневние преку фотографиите кои ги објавува на својот инстаграм – профил. Многу мода, внимателно...