26.8 C
Скопје
09:15 - 13 јуни, 2024

Ознака : цена плавевска

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) МАРКО НОВЕСКИ „ПОБРЗА ДА ГО ФАТИ“ СНЕГОТ ВО КРУШЕВО: Водителот сподели фотографија со прекрасната сопруга!

М.Р.
Познатиот водител Марко Новески кого последно го гледавме во квизот „Листа за триста“, а кој публиката најмногу го памети по забавното шоу „Дај побрзај“, мината...