18.8 C
Скопје
21:18 - 15 април, 2024

Ознака : рокузо

ЛајфстајлСцена

Со фотографија во бикини го засени својот славен сопруг (ФОТО)

Igor
Лео Меси заедно со семејството ова лето ужива на Ибица, а големо внимание предизвика токму неговата сопруга Антонела Рокузо. View this post on Instagram ?☀️??...