23.8 C
Скопје
13:00 - 10 август, 2022

Ознака : ванда нара

Свет Слајдер Сцена

(Фото) Икарди се огласи демантирајќи ги проблемите со сопругата Ванда Нара и позира заедно со неа: „Неспособни и злонамерни луѓе се обидуваат да ме дискредитираат“

Еспресо
Никогаш од фудбал не отсуствува поради лични причини, а проблеми лични – нема, ова е одговорот на Аргентинецот кој се налути на отровните зборови упатени...
Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Ванда Нара ја прекина тишината за Икарди: „Не треба да зависам од никого“

Еспресо
Таа ја прекинува тишината по „бомбата“ лансирана во последните недели дека повторно врската со фудбалерот е во голема криза. Ванда Нара преку Твитер индиректно ја...
Локумче Свет Слајдер Сцена

(Фото) Која е Ванда Нара? Сексапилната убавица која скара два другари фудбалери, мајка на пет деца и идна менаџерка на ѕвездата Икарди

Еспресо
Ако помислиме на Ванда Нара, помислуваме на љубовниот триаголник со Макси Лопез и Мауро Икарди, но и на нејзините 5 деца и на повеќе провокативни...