14.8 C
Скопје
07:34 - 26 септември, 2023

(Фото) Балканската секс бомба Ивана Нол позира на Ибица: Температурата е веќе крената, со овие пози уште е пожешко!

Балканската секс бомба Ивана Нол обично не се задржува предолго време на една дестинација.

Сепак, се чини дека Ибица долгорочно го освои нејзиното срце.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Судејќи по објавите на Инстаграм, таа таму ужива повеќе од една недела. А нејзините обожаватели уживаат во секси фотографиите, најмногу во оние кои таа ги „прави“ на плажа или во вода.

Со секоја нова објава, Нол ја крева температурата, а со последната фотосесија – барем за 10 степени пожешко е.

 

 

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо
Се вчитува....