31.8 C
Скопје
19:58 - 22 јули, 2024

(Фото) Какво тело има свекрвата на Анастасија Ражнатовиќ! Мајката на Гудељ ја покажа совршената линија во бикини

На социјалните мрежи се појави фотографија од семејството Гудељ од јахтата на која свекрвата на Анастасија Ражнатовиќ – Оливера Гудељ, позира во бикини.

Имено, Оливера Гудељ позирала во костим за капење и ги покажала затегнатите нозе и рамниот стомак, иако роди три деца.

 


На фотографијата е и сестрата на Немања, Вања, која е тенисерка, како и неговиот брат Драги Гудељ, но и семејниот возач.

Очигледно е дека и мајката на Немања Гудељ се грижи за својот изглед, а особено воодушеви со својот стајлинг кога се појави на свадбата на својот син и Анастасија Ражнатовиќ.

За потсетување, Анастасија Ражнатовиќ ужива во Шпанија со сопругот, фудбалерот Немања Гудељ, а неговото семејство им е голем поддршка.

Инаку, Анастасија одреден период не била во добри односи со свекрвата Оливера Гудељ и со золвата Вања Гудељ, а како што дознава „Блиц“ сега се смириле.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivera Gudelj (@nebooljagudelj)


Тие се заследија и на социјалните мрежи, а Немања на 8 март објави фотографија на Инстаграм со Анастасија, Оливера и сестрата Вања.

– Се случи помирување и сега сè е во најдобар ред. Ја видовте и фотографијата која Немања ја објави на мрежите, сега сите се среќни и во добри односи. Немања имаше најмногу влијание на тоа сите да бидат сложни, а сега е токму така – рекол добро упатен извор за „Блиц“.

 

Слични објави

(Видео) Ја покажа својата витка линија и стомачните: Николина Пишек заводлива во бело минијатурно бикини

Еспресо

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо
Се вчитува....