36.8 C
Скопје
16:40 - 18 јуни, 2024

(Фото) Господин и госпоѓа Гудељ: Погледнете ги најубавите фотографии од свадбата на Анастасија и Немања

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ организираа тајна венчавка во вила на Дедиње во присуство на нивните најблиски роднини и пријатели.

Младенците сега на социјалните мрежи објвија повќе фотографии од свадбената веселба.

Анастасија и Немања блескаат од радост, а среќата очигледно ја делат и нивните најблиски кои се исто така весели и насмејани на фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nemanja Gudelj (@nemanjagudelj)

„Господин и госпоѓа Гудељ“, напиша фудбалерот во описот на фотографиите.

(Фото) Во прегратка на Харис Џиновиќ 53 години помлада пејачка: Мелина е минато

Слични објави

(Фото) Елена Стојановска стана балерина: Водителката играше во претстава во НОБ

Еспресо

(Видео) Јелена Ѓоковиќ направи роденденска журка до зори, а потоа падна во прегратките на Новак

Еспресо

„Опасен фраер е“! Марија Шерифовиќ откри кој е татко на нејзиниот син Марио, ја сподели оваа информација за него

Еспресо

Почина Стојан Андов (89) – првиот претседател на Собранието на независна Македонија

еспресо

Џенифер Лопез на одмор во Италија со Бен Афлек: Пејачката сака да го спаси бракот

еспресо

Цеца одбруси на прашање за партнер: „А што мислиш, зошто сум сама?!“

еспресо
Се вчитува....