34.8 C
Скопје
18:31 - 22 јули, 2024

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ не е на телото на истетовираниот Немања: Цела фамилија, крстови, па дури и името на шоферот….

Немања Гудељ обожава тетоважи и досега речиси половина од своето тело го покривала со симболи, цитати и омилени ликови од семејството.

Фудбалерот кој има 32 години и е во брак со Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на славната Цеца, а рано почнал да го украсува своето тело со „мастило“.

Првата тетоважа ја направил додека престојувал во Холандија, а тоа е ликот на неговиот татко Небојша. Подоцна го истетовира и лицето на мајка му Оливера, братот Драгиша и сестрата Вања.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nemanja Gudelj (@nemanjagudelj)

Но тоа не е се, на грбот има истетовирано три крста а покрај нив има и омилени цитати низ кои често се провлекува зборот семејство.

На раката пак, го истетовирал името на својот возач и пријател Рашид Риверчаф.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nemanja Gudelj (@nemanjagudelj)

Чудно е, но засега на неговото тело се уште не е истетовиран ликот и името на неговата сопруга Анастасија Ражнатовиќ. Можеби Немања подготвува нешто посебно за да ја докаже својата љубов кон сопругата.

 

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....