34.8 C
Скопје
18:37 - 22 јули, 2024

(Фото) Џенифер Лопез „уловена“ сама на њујоршка улица: Со изглед на „обична смртничка“

Во екот на гласините дека Џенифер Лопез и Бен Афлек се разведуваат, на јавноста не изостанува ниту еден детаљ поврзан со нив за да дознае дали сопружниците ставиле точка на нивниот брак.

Во неодамнешната објава споделена на профилот на Jlo Beauty, пејачката се гледа како покажува некои од нејзините производи за нега на кожа. Производите не го привлекоа вниманието на следбениците колку раката на пејачката, на која не успеаја да видат дијамантски прстен, што предизвика шок. Иако Џенифер некогаш носеше голем дијамантски прстен што го доби од нејзиниот сопруг, на промотивните слики кои беа споделени изминатиот викенд јасно се гледа дека бурмата изостанува. .

Ова дополнително ги подгреа шпекулациите дека парот се разведува, откако веста дека ја ставиле на продажба својата палата вредна 60 милиони долари, исто така, долеа масло на огнот, пишува Newsweek. Според некои медиуми, Афлек веќе се преселил од огромната палата во Беверли Хилс во изнајмена куќа во Брентвуд, Калифорнија.

Неименуван извор наведува дека бракот веќе бил завршен во март.

Во меѓувреме, Џенифер е уловена сама на њујоршките улици облечена во широки фармерки со низок струк и бела маичка со натпис „JLo be me mama“.

 

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....