25.8 C
Скопје
22:27 - 12 јуни, 2024

(Фото) Ѕирнете во луксузниот шпански дом на Анастасија и Немања Гудељ: Палми, базен, поглед на море…

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ вчера направија граѓанска венчавка во Белград, а таа веќе некое време живее во Севиља, Шпанија, заедно со него.

принтскрин

Имено, фудбалерот купил куќа на шпанското крајбрежје во која живее со сопругата Анастасија.

Станува збор за раскошна куќа во непосредна близина до морето.

инстаграм

Куќата е опремена со најмодерен мебел, а надвор од неа се наоѓа простран двор кој е опкружен со ѕидини, има преубави палми кои го надополнуваат медитеранскиот шмек.

принтскрин

Во дворот има и базен, а непосредно до него се наоѓа палма.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nemanja Gudelj (@nemanjagudelj)

(Фото) Харис Џиновиќ го насмеа Тони Бијелиќ до солзи: „Нека се разведат сите!“

Слични објави

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо

(Фото) Јелена Ѓоковиќ вози велосипед во нива, во фустан со пруги, без трошка шминка: Вака ужива со Новак по неговата операција

Еспресо
Се вчитува....