24.8 C
Скопје
17:45 - 25 јуни, 2024

(Фото) Харис Џиновиќ го насмеа Тони Бијелиќ до солзи: „Нека се разведат сите!“

Поранешниот сопруг на Драгана Мирковиќ, бизнисменот Тони, сега почна да се шегува на своја сметка.

Имено, Харис Џиновиќ пред Тони, после 22 години складна врска со модната дизајнерка Мелина, се разведе, а по него се разведе Тони со пејачката Драгана Мирковиќ по 24 години брак.

На оваа тема двајцата почнаа сега и да се подбиваат, па Тони на социјалните мрежи ја сподели хит изјавата на Харис.

„Нека с еразведат сите“, порача Харис за еден медиум, а тоа искрено го насмеја Тони, па со неговите зборови додаде и неколку емотикони кои плачат од смеа. Тоа го објави на својот профил, означувајќи го и Харис.

Инаку, Харис Џиновиќ рече дека е активен на социјалните мрежи, но и дека му е криво поради тоа.

„Криво ми е, но се случи сплет на околности и ќе морам сега да се активирам“ – призна Харис, а на прашањето дали ги видел шегите кои се објавуваат на негова сметка, пејачот вели:

„Ма, мене тоа воопшто не ме интересира дали луѓето се сериозни, дали ми се потсмеваат, што ми е гајле“.

Според неговите зборови, не се кае поради ништо што изговорил за неговата поранешна сопруга.

„Таман работа. Јас не можам да го спречам тоа што луѓето го пишуваат. Дали сега некој ме исмејува, дали раскажува приказни, ниту се обидувам да го спречам тоа, ниту можам“, истакна за српски „Блиц“.

Северина „удри“ на Душко Тошиќ со тешки провокации: Што ќе каже Карлеуша на ова?

 

Слични објави

„Мојот развод е мојата најголема победа“: Јована Јеремиќ искрено за бракот со српскиот политичар

Еспресо

Јелена Карлеуша искрено за односот со Душко: „Кармички, немам мир во животот…“

еспресо

(Видео) Длабоко деколте и шлиц до колкот: Ќерката на Харис Џиновиќ во никогаш попровокативно издание

Еспресо

(Фото) Ситно брои до породувањето: Бремената водителка на „Ѕвездите на Гранд“ живее во невиден луксуз

Еспресо

(Видео) Девојките не му даваат мир на убавиот син на Драгана Мирковиќ: Се појави снимка од клубот, еве како реагира Марко…

Еспресо

(Видео) Здравко Чолиќ ги остави сите подзинати: „Каква енергија за човек кој има 73 години“

еспресо
Се вчитува....