18.8 C
Скопје
22:58 - 19 мај, 2024

Ознака : тони бјелиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Тони Бијелиќ во ситните часови ја покажа неговата единствена девојка: Драгана Мирковиќ сепак не е минато!

еспресо
Бизнисменот Тони Бијелиќ во екот на разводот со пејачката Драгана Мирковиќ објави фотографија која предизвика големо внимание. Тој во доцните часови на својот Инстаграм покажа...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Се огласи екс сопругот на Драгана Мирковиќ, Тони не ја крие болката: „Ми недостасуваш“

еспресо
По разводот со пејачката Драгана Мирковиќ, со која помина 24 години брак, бизнисменот Тони Бијелиќ минува низ тешки времиња. Имено, покрај разводот кој многу тешко...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Драгана Мирковиќ е минато за Тони, еве како се забавува

еспресо
Драгана Мирковиќ неодамна проговори за медиумите на тема развод, а сега се приклучи и Тони. По неодамнешните информации за разводот со фолк ѕвездата Драгана Мирковиќ,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Се огласи Тони Бијелиќ по тврдењето дека со Мелина е во Монако: Еве како Харис реагираше на ова

еспресо
Пејачката Драгана Мирковиќ неодамна објави дека се разведува од бизнисменот Тони Бијелиќ, додека нејзиниот колега Харис Џиновиќ се разведе од модната дизајнерка Мелина. Денеска Тони...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Тони се враќа дома: „Уловен“ средноќ пред замокот на Драгана Мирковиќ

еспресо
Мултимилионскиот развод на Тони Бијелиќ и Драгана Мирковиќ веќе неколку дена ја тресе јавноста, како и прашањето на кого ќе му припадн грандиозниот замок во...