26.8 C
Скопје
09:12 - 13 јуни, 2024

(Фото) Тони Бијелиќ во ситните часови ја покажа неговата единствена девојка: Драгана Мирковиќ сепак не е минато!

Бизнисменот Тони Бијелиќ во екот на разводот со пејачката Драгана Мирковиќ објави фотографија која предизвика големо внимание.

Тој во доцните часови на својот Инстаграм покажа со кого го поминува времето.

Беше во друштво на пријатели и неговиот миленик, мало кученце.

– Мојот добар пријател и мојата единствена девојка – напиша Бијелиќ со пет емотикони со црвени срца, а на коментарот ја додаде и песната на Јашар Ахмедовски „Срце имам за цел свет“.

Многумина се прашуваат дали Тони Бијелиќ со оваа објава сакаше да стави до знаење дека и официјално е сингл, пишува српски Телеграф.

инстаграм

Да потсетиме, Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ се разведоа по 24 години љубов, а деталите од нивната врска со месеци ја заинтригираа јавноста, па се појавија шпекулации дека „бизнисменот бара од пејачката да се помират“.

Тони веднаш реагираше на тоа.

– Лага – напиша Бијелиќ на својот инстаграм-профил.

 

Слични објави

Денес е Спасовден, најсреќниот ден: Што (не)треба да правите на Вознесението Господово

еспресо

(Видео) Кевин Спејси низ солзи изјави дека останал без пари и куќа: „Не сум сигурен каде ќе живеам сега“

еспресо

Викенд среќници: На три хороскопски знаци овој викенд ќе им пораснат крилја

еспресо

Јована Јеремиќ за пропаднаиот брак и новата љубов: „Гатачката сè ми погоди, ролекс, автомобил, вила…“

еспресо

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо
Се вчитува....