36.8 C
Скопје
17:56 - 18 јуни, 2024

(Фото) Се огласи екс сопругот на Драгана Мирковиќ, Тони не ја крие болката: „Ми недостасуваш“

По разводот со пејачката Драгана Мирковиќ, со која помина 24 години брак, бизнисменот Тони Бијелиќ минува низ тешки времиња.

Имено, покрај разводот кој многу тешко му падна, Тони пред тоа имаше и многу болни моменти во животот. Прво, во 2021 година го загуби татка си, а во декември ја загуби и мајката.

Дека неговите родители многу му недостасуваат, Тони покажува јавно на социјалните мрежи. Така направи овојпат.

– Среќен роденден, тато! Ми недостигаш – напиша Тони со емотикон срце. Таткото на Тони исто така бил успешен бизнисмен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Toni Bijelic (@tonibijelic)

 

Слични објави

Јована Јеремиќ отиде во манастир, откако се запали пекарата на вереникот: Објавила фотографија со свештеникот

Еспресо

Почина актерската ѕвезда Анук Еме: Убавица од „Ла долче вита“ и „Лола“

еспресо

Александра Шијакоска е прекрасна трудница: „Господ знаеше колку си им потребно на нашите срца…“

Еспресо

(Фото) Елена Стојановска стана балерина: Водителката играше во претстава во НОБ

Еспресо

(Видео) Јелена Ѓоковиќ направи роденденска журка до зори, а потоа падна во прегратките на Новак

Еспресо

„Опасен фраер е“! Марија Шерифовиќ откри кој е татко на нејзиниот син Марио, ја сподели оваа информација за него

Еспресо
Се вчитува....