11.8 C
Скопје
07:45 - 15 април, 2024

Ознака : бог

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Метју Пери ја опишува средбата со Бога кога бил на дното: „Светлината ја обли целата соба додека клечев и молев…“

Еспресо
Својата борба со пороците американскиот актер детално ја опиша во својата автобиографска книга. Во автобиографијата на Метју Пери „Пријатели, љубовници и големата страшна работа“, актерот,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Бог е жена“: Џеј Ло ги воодушеви пријателите со фотографија од теретана, без шминка и со разбушавена коса

Еспресо
Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил објави фотографија од теретана и ја покажа својата совршена линија во спортско издание. „Доколку не ти претставува предизвик, нема...
Секојдневие

Се окози коза со „човечко“ лице, сега ја обожаваат како Бог (ВИДЕО)

Еспресо
Оваа коза во Индија ја обожават како Бог откако се окози се невообичаено лице кое наликува на човек. Фотографиите и снимките од чудното животно од...
ЛајфстајлСцена

Беше една од најатрактивните ПОРНО АКТЕРКИ, а сега држи предавања за ВЕРАТА: Го пронајдов Бог! (ФОТО)

Igor
Некои девојки кои биле чесни сестри ја замениле кариерата и прешле во филмовите за возрасни, но постојат и актерки кои од таа индустрија се завртеле...