33.8 C
Скопје
16:21 - 24 јуни, 2024

Ознака : коза

БалканСлајдерСцена

ФОТО: Атрактивната Теодора се сликаше на село во секси долна облека, па доби критики: Носиш танга додека си играш со кози…

Васко Спасоски
Теодора Џехеровиќ на својот профил на Инстаграм објави во провокативна долна облека, а околу неа исто така позираат и неколку домашни животни. Пејачката направила „селска“...
Секојдневие

Се окози коза со „човечко“ лице, сега ја обожаваат како Бог (ВИДЕО)

Еспресо
Оваа коза во Индија ја обожават како Бог откако се окози се невообичаено лице кое наликува на човек. Фотографиите и снимките од чудното животно од...