23.8 C
Скопје
19:55 - 14 јуни, 2024

Ознака : човечко

Секојдневие

Се окози коза со „човечко“ лице, сега ја обожаваат како Бог (ВИДЕО)

Еспресо
Оваа коза во Индија ја обожават како Бог откако се окози се невообичаено лице кое наликува на човек. Фотографиите и снимките од чудното животно од...