20.8 C
Скопје
21:45 - 19 мај, 2024

Ознака : Теодора Џехеровиќ

БалканСлајдерСцена

ФОТО: Атрактивната Теодора се сликаше на село во секси долна облека, па доби критики: Носиш танга додека си играш со кози…

Васко Спасоски
Теодора Џехеровиќ на својот профил на Инстаграм објави во провокативна долна облека, а околу неа исто така позираат и неколку домашни животни. Пејачката направила „селска“...