Ознака : фан

Балкан Слајдер Сцена

Прво одби, па потоа го прифати „подарокот“: Луна Џогани снимена како зема пари од фан (ВИДЕО)

Се појави снимка на која Луна Џогани, пред или по еден настап, од една госпоѓа, инаку нејзин фан зема пари. Џогани имала настап во Австрија...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Ова се вика упорност: Фан го бркал Крис Хемсворт со мотор само за да добие автограм! (ВИДЕО)

Еспресо
Фановите ширум светот секојдневно прават необчни работи за да стигнат до автограм или слика од своите идоли. Една таква ситуација може сликовито да се види...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кристен Стјуарт би сакала да е жена-мачка во филмот за Бетмен!

Слободен Печат
Кристен Стјуарт (29) одговорила дека би било „смешно“ таа да ја замени Зои Кравиц во новиот филм за Бетмен, пишува etonline.com. Таа го одбила предлогот...