Прво одби, па потоа го прифати „подарокот“: Луна Џогани снимена како зема пари од фан (ВИДЕО)

Се појави снимка на која Луна Џогани, пред или по еден настап, од една госпоѓа, инаку нејзин фан зема пари.

Џогани имала настап во Австрија на 27 октомври минатата година, а на еден профил на Инстаграм се појави снимка на која Луна тој ден, наводно зема 200 евра од фан.

Нејзе и се приближила една госпоѓа, која се сликаше со него, кратко разговараа и потоа таа од новчаникот извади пари и ги даде на младата пејачка, која најпрво се противеше да ги задржи.

Меѓутоа, госпоѓата парите и ги стави во нејзината рака, а Луна се заблагодари за тоа.

Постапката на Џогани разочара многумина, па поради тоа на социјалните мрежи веднаш беше осудена.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Prvo je odbila, ali je na kraju prihvatila “poklon”: Luna Djogani od obozavateljke uzela 200 evra

A post shared by Portal Telegraf.rs/JETSET (@telegraf_jetset) on

Слични објави

ПРИРОДЕН РЕЦЕПТ: Мед и лук за подобар имунитет

Еспресо

ИСТРАЖУВАЊЕ: Луѓето кои јадат повеќе млечни масти имаат помал ризик од срцеви заболувања

И. Т.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24 СЕПТЕМВРИ: Некои разговори можат да придвижат нови интереси

И. Т.

Кој е индискиот гуру Моханџи чии следбеници се Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена

И. Т.

ШТО ЗНАЧИ КОГА СОНУВАТЕ ДЕКА ПАЃАТЕ: Психолозите имаат објаснување

И. Т.

(ВИДЕО) СЕВЕРИНА Е БЕСТРАШНА: Ми рекоа дека тоа можело да ме убие

И. Т.
Се вчитува....