Ова се вика упорност: Фан го бркал Крис Хемсворт со мотор само за да добие автограм! (ВИДЕО)

Фановите ширум светот секојдневно прават необчни работи за да стигнат до автограм или слика од своите идоли. Една таква ситуација може сликовито да се види на снимката која ја објави познатиот актер Крис Хемсворт.

Додека тој се возел по улиците, обожавател го бркал со мотор, бидејќи сакал да добие автограм од холивудската ѕвезда.

„Друже, не додека возам. Внимавај на… о Боже“, вели Хемсворт во видеото додека го гледа „лудиот“  обожавател. Сепак, верниот фан не се откажал.

Крис на крај излегол од автомобилот, а не само што му дал автограм на човекот кој го бркал со мотор, туку и се фотографирал со него, како и со луѓето кои во тој момент се нашле таму.

Погледнете ја снимката:

Слични објави

(ВИДЕО) СЕВЕРИНА Е БЕСТРАШНА: Ми рекоа дека тоа можело да ме убие

И. Т.

ЛИНДА ЕВАНГЕЛИСТА ГО ПРЕКИНА МОЛКОТ: Прозборе за естетската процедура што го уништи нејзиниот изглед и кариера

И. Т.

(ФОТО) ЛОКУМЧИЊА: Никогаш толку секси – Меган Фокс и Кортни Кардашијан

Еспресо

(ФОТО) КРАЛСКА ЕЛЕГАНЦИЈА: Кејт Мидлтон блесна во бела комбинација воодушевувајќи ја светската јавност

И. Т.

РАЗГОВОР СО АЛЕКСАНДАР ТОДОРОВСКИ, ПОБЕДНИК НА МАКФЕСТ 2021: Кога ме повикаа на сцената помислив дека ја добив наградата за дебитант!

Кате Божиновска

(ФОТО)ЕДНА Е МАЈКА: Славни личности кои постојано им покажуваат на мајките колку ги сакаат

Еспресо
Се вчитува....