11.8 C
Скопје
22:34 - 29 февруари, 2024

Ознака : барање

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кристен Стјуарт би сакала да е жена-мачка во филмот за Бетмен!

Слободен Печат
Кристен Стјуарт (29) одговорила дека би било „смешно“ таа да ја замени Зои Кравиц во новиот филм за Бетмен, пишува etonline.com. Таа го одбила предлогот...