10.8 C
Скопје
19:42 - 20 април, 2024

Ознака : боја на коса

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) АНТОНИА ЈА ОБОИ КОСАТА ВИОЛЕТОВА, ПА СЛЕДЕА НЕГАТИВНИ КОМЕНТАРИ: Искрено, на човек веќе не личиш!

М.Р.
Секогаш совршено стилизирана, младата пејачка е инспирација за своите бројни фанови. На социјалната мрежа „Инстаграм“ активно ја следат скоро 100.000 следбеници, од нашата земја како...
ЛајфстајлСцена

НОВ ИМИЏ: Емина Јаховиќ непрепознатлива (ФОТО)

Igor
Пејачката Емина Јаховиќ ги воодушеви фановите на социјалните мрежи со својот нов имиџ. Имено пејачката ја промени својата боја на коса за потребите на новиот...
Здрави навики

Хит на Инстаграм: Боја на коса која ќе ја обожуваме оваа пролет (ФОТО)

Igor
Можеби на прв поглед не би рекле, но оваа боја на коса му одговара на секој тен на кожа. Пролетта е блиску и на Инстаграм...