НОВ ИМИЏ: Емина Јаховиќ непрепознатлива (ФОТО)

Пејачката Емина Јаховиќ ги воодушеви фановите на социјалните мрежи со својот нов имиџ.

Имено пејачката ја промени својата боја на коса за потребите на новиот спот кој го сними неодамна.

 

View this post on Instagram

 

Be #exploziv @gazda_paja_official

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Новиот имиџ на пејачката ја истакнува нејзината розова боја на коса, а позитивните коментари буквално ја преплавија пејачката.

Слични објави

ВИСТИНСКИ ГУРМАНИ: Овие 6 хороскопски знаци најчесто се прејадуваат

Igor

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Еспресо

Нема да го/ја препознаете: Погледнете како изгледа сега Кончита Вурст!

Васко Спасоски

Емилија Кларк како модна инспирација (ФОТО)

Igor

Анџелина Џоли ПРОГОВОРИ ЗА РАЗВОДОТ со Бред Пит: „Се чувствував како нешто мало и безначајно“

Igor

Лепа Брена проговори искрено: Не мијам садови и не бришам прашина, плаќам луѓе за тоа!

Еспресо

Остави Коментар

девет − 6 =

Слични објави

Igor

Наградуваниот американски драматург Теренс Мекнали почина од коронавирус

Еспресо

Бритни Спирс повторно бремена? Сем Асгар загрижен за нејзиното ментално здравје

Еспресо

(ФОТО) Поранешниот ангел на Викторија Сикрет позираше гола за насловната на „Вог“: Ирина Шајк во „жешко“ издание!

Васко Спасоски

Старлетата ги израдува обожавателите: Станија се соблече гола за 100 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски

Роберт де Ниро ќе прими награда за животно дело!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarian