21.8 C
Скопје
03:22 - 5 јули, 2022

Ознака : емина јаховиќ

Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

Новата сопруга на Мустафа Сандал прво го ископира свадбениот изглед на Емина, а сега парот ужива во медениот месец во Бодрум каде летува и пејачката со синот

Еспресо
Поранешниот сопруг на пејачката Емина Јаховиќ, турскиот пејач Мустафа Сандал се ожени со својата 19 години помладата избраничка Мелис Сутшуруп, а фановите веќе на големо...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Сцена

(ФОТО) Емина Јаховиќ ја промени бојата на косата веднаш по свадбената прослава на поранешниот сопруг

М.Р.
Емина Јаховиќ ја промени бојата на косата веднаш по свадбената прослава на поранешниот сопругПопуларната пејачка направи промена на имиџот, откако нејзиниот поранешен сопруг Мустафа Сандал...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) Емина Јаховиќ ја заскокотка фантазијата на фановите

Еспресо
Емина Јаховиќ важи за една од најубавите дами на естрадата во регионот. Таа со последната објава на Инстаграм ја заскокотка фантазијата на многумина. Атрактивната поп...
Балкан Слајдер Сцена

ЕМИНА ЈАХОВИЌ со својата животна приказна ГИ РАСПЛАКА СИТЕ ПРИСУТНИ: Цел живот живеам одвоено од семејството

Еспресо
Пејачката Емина Јаховиќ успеа да ги расплаче присутните со својата животна исповед во една турска телевизиска емисија во која гостуваше. Имено, таа пораснала како најмало...
Балкан Слајдер Сцена

МУСТАФА САНДАЛ САКА ДА ЈА ПРОДАДЕ КУЌАТА ВО КОЈА ЕМИНА ЖИВЕЕ СО ДЕЦАТА: Пејачката одбива да го напушти домот, а борбата продолжува на суд!

М.Р.
Очигледно Емина и Мустафа не знаат да се договорат како поранешни партнери, па сите прашања и проблеми по разводот ги решаваат на суд. Пејачката мината...
Балкан Слајдер Сцена

Разводот и раскинувањето лошо и влијаат: Емина Јаховиќ на работ на анорексија!

Васко Спасоски
Пејачката Емина Јаховиќ овие денови повторно е во центарот на вниманието откако ја доведе својата линија до совршенство. Атрактивната пејачка откако се разведе и ја...
Балкан Слајдер Сцена

Судијата ме молеше да престанам да плачам: Се подготвував две години за разводот!

Васко Спасоски
Пејачката Емина Јаховиќ со години живее на релација Белград – Истанбул, а за себе вели дека обожава да работи и дека ужива во работата. –...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Емина Јаховиќ (Emina Jahović) променила 30 дадилки за нејзините синови, бидејќи ниту една од нив не ѝ се допаднала!

Васко Спасоски
Емина Јаховиќ (Emina Jahović) првпат јавно зборуваше за дадилките на своите синови Јаман и Јавуз, истакнувајќи дека ги сменила околу 30-тина бидејќи ниту една од...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Емина Јаховиќ со емотивна исповед: Не ни знаев дека сум бремена, нешто не беше во ред со бебето

Васко Спасоски
Пејачката Емина Јаховиќ (38) беше гостин во една емисија каде откри болни моменти својот приватен живот. Емина со јавноста сподели шокантни информации дека во една...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

По 16 години ги закопаа секирите: Емина Јаховиќ и Ана Николиќ се смирија!

Васко Спасоски
Ана Николиќ и Емина Јаховиќ ги закопаа воените секири и сега повторно комуницираат. Причината за нивното смирување се парите и работата. А бидејќи и двете се...