33.8 C
Скопје
19:23 - 22 јули, 2024

Ознака : 2 бона

БалканВи ПрепорачувамеЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) АНТОНИА ГИГОВСКА И „2 БОНА“ РУШАТ РЕКОРДИ: Слушнете ја песната „Хиена“

И. Т.
Новата песна на младата ѕвезда Антониа Гиговска и момците од „2Бона“, Тони и Кун руши рекорди на слушаност во нашата земјa. Нивната “Хиена” за само...
Наши ФациСцена

Почнува гласањето за најголемата музичка манифестација во регионот – MAC: Лозано, Антониа Гиговска, ДНК и уште неколку други во номинираните!

Слободен печат
Од домашните меѓу номинираните се: ДНК, 2 Бона, Лина Пејовска, Антонија Гиговска, Александра Јанева, Влатко Лозановски, Боби Павловски, Дани, Калиопи, Сара Мејс… Гласањето за MAC...