03:31 - 23 јуни, 2024

Ознака : јаневска

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) РЕМЕК ДЕЛА: Погледнете ги велигденските јајца на Андријана Јаневска

М.Р.
Славењето на големиот христијански празник Велигден е еден од најубавите периоди во годината. Традиционалното фарбање на јајцата кое започнува на Велики Четврток го обележува почетокот...