Ознака : се омажи

Лајфстајл Сцена

Се омажи една од најубавите спортистки – Ива Стојковска, премиерот Зоран Заев беше гостин (ФОТО)

Igor
Викендот што помина се омажи една од најубавите поранешни ракометарки – Ива Стојковска. Нејзиниот избраник е струмичанецот Даниел Пројковски со кого беше неколку години во љубовна...