Ознака : лепа лукиќ

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

И пејачката Лепа Лукиќ во самоизолација поради коронавирусот: Останете во своите домови, сè ќе помине! (ФОТО)

Еспресо
Популарната народна пејачка Лепа Лукиќ, како резултат на мерките на претпазливост поради актуелниот коронавирус, не излегува од дома, односно се наоѓа во своевидна самоизолација, а...