9.8 C
Скопје
01:54 - 15 април, 2024

Ознака : ешли грем

СветСлајдерСцена

(Фото) Ешли Греам со позитивна порака по нељубезното интервју со Хју Грант: А следуваше и гола фотографија

еспресо
Хју Грант ги изнервира гледачите на „Оскарите“ поради интервјуто на црвениот тепих. Тој беше интервјуиран од манекенката Ешли Греам и доби остри критики за неговите...
СветСцена

Негуваната кожа на Ешли Грем: Плус сајт моделот открива како нејзиното лице изгледаат убаво и без шминка

М. Р.
Плус сајз моделот Ешли Грем ги откри своите омилени козметички ритуали кои прават нејзината кожа да изгледа негувано и младешки. Иако сезонската рутина во негувањето...
СветСлајдерСцена

ПОЗА НА ЕШЛИ ГРЕМ вредна пола милион лајкчиња за пола ден (ФОТО)

jasmina.kantardzieva
Сексапилната „плус сајз“ моделка, Ешли Грем пак ги израдува своите фанови со нова фотографија на која раскошно позира во долна облека, најавувајќи го нејзиното враќање...
Секојдневие

Прекрасната Ешли Грем повторно ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Еспресо
Плус-сајз моделот Ешли Грем која што се породи неодамна со своето прво дете, не престанува да ја воодушевува јавноста со своите фотографии каде што ја...
Секојдневие

Ешли Грем пие кафе додека го дои своето бебе! (ФОТО)

Еспресо
Иако неодамна стана мајка, судејќи по нејзиниот инстаграм-профил, 32-годишната манекенка Ешли Грем одлично се снаоѓа во новата улога. Откако објави фотографија на која покажува како...
Сцена

Бремената Ешли во атрактивен црвен фустан од латекс! (ФОТО)

Igor
Плус-сајз моделот Ешли Грем (31) во подоцниот период од бременоста се облече во црвен фустан од латекс со што беше Џесика Ребит за забавата по...