4.8 C
Скопје
07:23 - 27 февруари, 2024

Лоши вести за фановите на Бритни Спирс, која е причината што го избриша профилот на Инстаграм?

Лоши вести за фановите на бритни Спирс кои се навикнати да бидат во постојан контакт со својата миленичка – која постојано ги забавуваше и информираше за детали од својот приватен живот – на социјалната мрежа Фејсбук. 

Ако одите на познатата социјална мрежа за да го пребарате официјалниот профил на поп-ѕвездата, страницата нема да се појави. Бритни Спирс, изненадувачки, преку ноќ го избриша профилот на Инстаграм каде со текот на годините споделуваше многу фотографии од нејзиниот живот на кои често се прикажуваше гола и предизвикувајќи бурни реакции, илјадници лајкови и коментари.

Која е причината што ја поттикна Спирс да го избрише профилот на Инстаграм? Засега не се знае. Зашто пред да го затвори профилот, всушност ѕвездата воопшто не наговести ништо за ваквата нејзина намера. Фановите, сепак, се надеваат дека ова е моментална одлука.

Слични објави

Астропрогноза за вторник, 27 февруари: Важни вести за Раковите, пари за Вагите

еспресо

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо
Се вчитува....